שואבי אבק

עיבוד שיש, גרניט, בטון וחומרים נוספים מייצר לא מעט אבק. על-מנת לשמור על בריאות העובד ועל סביבת העבודה נקייה נדרש שואב אבק עוצמתי ויעיל. אצלנו תמצאו מגוון דגמים של שואבים כך שתוכלו להתאים את המכשיר הנבחר לכמויות האבק שאיתן הוא אמור להתמודד ולמאפיינים נוספים של פעולת הניקיון הדרושה.

מבחר דגמים איכותיים

הפרמטרים העיקריים לבחירה מבין שלל האפשרויות של שואבי אבק הקיימים כיום הם נפח המיכל, החומר שממנו הוא עשוי, סוג השאיבה ועוצמת המנוע. בכל הקטגוריות הנ”ל אנחנו מציעים מספר אפשרויות ובהתאם חופש בחירה מרבי עבורכם.

מבחינת נפח המיכל מנעד האפשרויות הוא החל מ-15 ליטר ועד 80 ליטר. הדגמים הקטנים יותר מתאפיינים בקומפקטיות ונוחים מאוד לשימוש גם בחללים קטנים. שואבי האבק בעלי המיכל בנפח של 70-80 ליטר מתאימים למקרים שבהם נדרש ניקיון של שטח נרחב או כשהלכלוך רב, ומן הסתם מי שמבצע את השאיבה לא רוצה לבזבז זמן יקר על ריקון המיכל בתדירות גבוהה. החומרים שמהם עשוי המיכל הם פלסטיק או נירוסטה, כשהאופציה השנייה נחשבת לאיכותית יותר – אם כי גם דגמי הפלסטיק שאנחנו מוכרים מצטיינים ברמת עמידות גבוהה.

עוצמת המנוע של כל דגם שואב אבק שתקנו מאיתנו מבטיחה עבודה יעילה וניקיון מהיר. תכונה חשובה נוספת היא האפשרות לבצע גם שאיבה יבשה וגם שאיבה רטובה, כך שניתן למעשה להשתמש בשואבי האבק בכל מקום. כבל ארוך ומשקל נמוך משלימים מוצרים ידידותיים מאוד למשתמשים.

אמינות מרבית ועמידות גבוהה במיוחד

אחרי יותר מ-40 שנות פעילות עסקית ענפה בתחום השיש והמוצרים הנדרשים לעבודה איתו, כולל כמובן שואבי אבק, ושורה ארוכה מאוד של לקוחות מגוונים – שיפוצניקים, חברות בנייה, פסלים ועוד – אנחנו יודעים להתאים לכל אחד ואחת את השואב האידיאלי עבורם. הייעוץ מתבצע על בסיס קשב מלא לצרכים הספציפיים של כל לקוח, כשבכל מקרה שואב האבק שתקבלו מאיתנו יתאפיין באמינות גבוהה ובעמידות לטווח ארוך מאוד, גם בשימוש אינטנסיבי. אנחנו מקפידים גם על תמחור הוגן ושירות מקצועי ואישי גם יחד. ניתן לרכוש את שואבי האבק בחנות בחולון, דרך הטלפון ובאתר, ובמידת הצורך לקבל אותו במשלוח לכל מקום בארץ.

לציוד טכני ומוצרים נוספים חזור לדף הבית >