רחוב המלאכה 63 ,אזור התעשיה חולון
טלפון: 03-6138810

שיווק מוצרים לעיבוד אבן, שיש ומתכת

ששון כהן ציוד טכני

ששון כהן ציוד טכני

ציוד לפסלים

פסלים שעובדים עם שיש זקוקים לכלי עבודה איכותיים במיוחד. החוסן של השיש, וכמוהו גם אבנים אחרות, מחייב שימוש בציוד עוצמתי מצד אחד ומצד שני כזה שמאפשר דיוק מרבי. דרישה נוספת שלא כדאי להתפשר עליה כשמחפשים ציוד לפסלים היא עמידות לטווח ארוך, ואת כל אלה מספקים הפטישים, האיזמלים ושאר הכלים שתמצאו אצלנו.

הכלים המובחרים של וידיה

חברת וידיה (WIDIA) היא אחד המותגים המובילים בתחום כלי העבודה. במיוחד היא מצטיינת בייצור ציוד לפסלים שמאפשר לממש כל תוכנית, עם כל חומר גלם, באופן לא פחות ממושלם. עם קרוב ל-100 שנות פעילות, השקעה מתמדת במחקר ופיתוח, טכנולוגיות חדשניות והבנה מצוינת של הצרכים של אנשי מקצוע במגוון רחב של תחומים, אפשר להיות בטוחים שכל כלי של וידיה הוא מוצר איכותי במיוחד.

האיזמלים של וידיה הם דוגמה מצוינת ליכולות מרשימות ומענה מדויק לכל צורך. האיזמלים נחלקים לכאלה שמיועדים לעבודה עם אבנים רכות וכאלה שמתאימים לפיסול באבנים קשות כגון בזלת וגרניט, וגם מבחינת הגודל המגוון רחב – מ-4 מ”מ ועד 40 מ”מ. כמו כן אנחנו מציעים איזמלים משוננים, איזמל שטח ברוחב 40 מ”מ ופטיש פנאומטי לסיתות באמצעות האיזמלים הנ”ל. מוצר נוסף בקטגוריה זו הוא פטיש סיתות, שגם ממנו תוכלו להפיק מקסימום תועלת לאורך זמן רב.

ייעוץ מקצועי ועזרה במציאת הכלים המתאימים ביותר לכל צורך

בחירת ציוד לפסלים מחייבת בקיאות מקצועית והיכרות טובה מאוד עם התחום. הצוות של ששון כהן ציוד טכני מסייע בבחירת הכלים האופטימליים בהתאם לשימוש במיועד ומקפיד על ייעוץ מקצועי מתוך יושרה מוחלטת. החברה פועלת בתחום השיש והעיבוד שלו למגוון מטרות כבר מאז 1978, ולאחר שנים רבות של צבירת ניסיון ומוניטין הקמנו את החנות באזור התעשייה בחולון. דרך נוספת ליהנות מהכלים האיכותיים הנ”ל היא בהזמנה דרך הטלפון או האתר, וקבלתם לכל מקום בארץ. ההקפדה על ציוד מתקדם ואמין והקשב המלא לכל לקוח מובילים להתאמה מושלמת של איזמלים ופטישים לצרכים הספציפיים שלכם, והמחירים ההוגנים הופכים את הקנייה למשתלמת במיוחד.

לציוד טכני ומוצרים נוספים חזור לדף הבית >

דף הבית

מי אנחנו

כלי עבודה חשמליים

מוצרי איטום

שואבי אבק

ציוד לפסלים

מוצרי ליטוש

מוצרים לטיפוח אבן ושיש

סילרים ווקסים

מוצרים נוספים

דבקים

כלי יהלום

דילוג לתוכן