סילרים ווקסים

ווקסים וסילרים הם מרכיב חיוני בשמירה על אבנים טבעיות – שיש, גרניט, אבן חול, בזלת, אבן גיר ועוד. עם הווקס הנכון והסילר המתאים כל אבן זוכה למראה מרשים במיוחד במשך שנים רבות, ולכן חשוב להשתמש בחומר האופטימלי לכל מטרה. אצלנו תמצאו מגוון רחב של מוצרים איכותיים ובנוסף תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי שיעזור לכם לבחור באופן מושכל מביניהם.

מוצר מעולה לכל מטרה

הברקת משטחי עבודה במטבחים מגרניט או משיש כוללת גם ניקוי יסודי וגם יצירת ניחוח נעים. דגש חשוב נוסף הוא שלא יישארו סימנים לאחר השימוש בווקס – RR-1 של חברת בלינזוני מסמן V על כל הדרישות הנ”ל ולא מכיל שרף.

IDEA BLACK של אותה חברה הוא חומר הגנה אפקטיבי להפליא לשיש גרניט, בצבע שחור, וכשנדרשת הגנה על בסיס מים לאבן חברון, משטח בחדר האמבטיה או לשיש במטבח, הפתרון הנכון הוא SIGIL FIX. במקרים שבהם מועדף המראה הרטוב ניתן להשתמש ב-IDEX XC, שמיועד הן למשטחים במטבח ובחדר הרחצה, הן למרצפות והן לאריחים.

STRONG 2000 מבוסס על נוסחה ייחודית שמגבשת ומחזקת אבנים עדינות. בהתאם הוא אידיאלי לאבן קיסר ואבנים ישראליות אחרות. בנוסף לחיזוק, מוצר זה גם מגן על האבנים מרטיבות ומהצטברות של מינרלים. עבור פסל שממוקם בחוץ, החומר האידיאלי הוא סיליקון ווקס VX-SL. Glydex של טנקס יודע לאטום כל סדק מיקרוסקופי שדרכו עלולים לחדור נוזלים, ומצד שני מאפשר לאבנים לנשום. מוצר אחר של החברה, קוורץ טונר פלוס, משמר את הצבע של משטחי הקוורץ, ואילו ה-Neroplus מחזק את הצבע של גרניט שחור ושיש ותורם לו עוד ברק.

זהו רק חלק מרשימה ארוכה של ווקסים וסילרים, שאת כולם בחרנו בקפידה כדי להבטיח מקסימום תועלת.

ווקסים וסילרים של היצרניות המובילות באירופה

טנקס (Tenax) ובלינזוני (Bellinzoni) הן שתי חברות איטלקיות מהמובילות בתחום תחזוקת השיש ואבנים אחרות, ובפרט סילרים, ווקסים וחומרי ניקוי. עוד חברה שאפשר לסמוך על ווקסים וסילרים שלה בעיניים עצומות היא Sutter Professional, וגם המוצרים שלה נכללים בקטלוג שלנו. לאחר יותר מ-40 שנות עבודה עם שיש ואינספור לקוחות מרוצים, אנחנו יכולים להבטיח – וכמובן גם לקיים – התאמה מדויקת של סילר ו/או ווקס לכל צורך שלכם, כך שתיהנו מאיטום מושלם ומראה מלא ברק.

מה זה סילר?

 

לכל האבנים הטבעיות ישנם נקבוביות המאפשרות חדירת נוזלים וגזים.הדבר נכון גם לגרניט,שיש,בזלת טרוונטין, אבן גיר ואבן חול. 

המונח סילר מגיע מהמילה SEAL שפירושה איטום.

הסילר הוא חומר נוזלי הנספג בתוך האבן ובכך הוא מונע חידרת נוזלים ושמנים אחרים אל תוך האבן. 

 

למה לשים סילר?

 

1.מניעת כתמים:הנוזלים והשמנים שחדרו עמוק אל תוך האבן יוצרים כתמים,וניתן להסיר כתמים  אלו רק ע”י ליטוש האבן.

2.מניעת עובש וחיידקים על משטח האבן.

סוגי סילרים:

1.סילר “מראה טבעי”: לאחר הספיגה של הסילר הגוון של האבן לא ישתנה.

2.סילר “מראה רטוב”: סילר המחזק את הצבע של האבן.

3.סילר שמחזק את האבן –  מתאים לשיש מצפה ובירזט

לציוד טכני ומוצרים נוספים חזור לדף הבית >