“ששון כהן ציוד טכני” הוא המקום האולטימטיבי לכל מי שעובד עם שיש, גרניט, בזלת וסוגי אבנים נוספים. אצלנו תמצאו את כל הציוד הדרוש לכם – ברמה הגבוהה ביותר שיש ובמחירים נמוכים ומשתלמים במיוחד. ייעוץ סבלני ומקצועי ושירות מכל הלב משלימים חוויית קנייה מוצלחת, הן בחנות בחולון והן דרך הטלפון, ועוד אופציה לרכישת המוצרים הדרושים לכם היא ישירות מהאתר.

ניסיון של למעלה מ-40 שנים והבנה מעמיקה של צרכי הלקוחות

החנות של “ששון כהן ציוד טכני” נפתחה ב-2013, אבל הפעילות שלנו בתחום השיש החלה עוד הרבה קודם לכן, וליתר דיוק ב-1978. במשך שנים רבות הגענו לשורה ארוכה של לקוחות, בכל רחבי הארץ, וכך פיתחנו הבנה מעמיקה לגבי צרכי קהלי היעד השונים של המוצרים שאנחנו מציעים – חברות בנייה, קבלני שיפוצים, רצפים, אדריכלים, פסלים, אנשי מקצוע שעבודתם היא חיזוק שיש, חברות שמספקות שירותי פוליש וניקיון לאבנים המשמשות לריצוף וחיפוי, ועוד.

את הניסיון הרב והידע העצום שצברנו אנחנו מעמידים לרשות כל לקוח ולקוח. הייעוץ המקיף שתקבלו מאיתנו יעזור לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים – ומהו המענה המושלם לכל צורך.

 

מגוון רחב של חומרים איכותיים וציוד מתקדם

בחנות ובאתר שלנו תוכלו למצוא כלי עבודה חשמליים מובחרים כגון משחזות ומלטשות, כלי יהלום לחיתוך ועיבוד אבנים לרבות גרניט ובזלת, ציוד לפסלים שהוא גם עוצמתי וגם עדין ולכן מאפשר לעבד שיש ביעילות גבוהה וברמת דיוק מרבית, דבקים איכותיים, וקסים וסילרים של יצרניות איטלקיות נחשבות, מוצרי ליטוש מעולים, חומרי ניקוי שיעזרו לכם לשמור כל משטח מבהיק ומרשים, חומרי איטום אפקטיביים, נעלי עבודה, שואבי אבק, נשמיות ועוד.

המגוון הרחב בכל קטגוריה מקנה לכם חופש בחירה מלא ואפשרות להגיע לאופציה האידיאלית – הייעוץ המקצועי מבטיח מימוש מיטבי של חופש הבחירה הנ”ל.

יחס חם וחשיבה על כל פרט ופרט

“הלקוח הוא המלך” ו”הלקוח תמיד צודק” הן מבחינתנו לא עוד סיסמאות אלא הבסיס לעבודה שלנו. התפישה הזו באה לידי ביטוי בבחירת כלי עבודה וחומרים מוצלחים במיוחד כך שכל פריט שאנחנו מוכרים יהיה כזה שמספק תועלת אמיתית, בנכונות לשתף את הידע המקצועי שלנו עם כל לקוח ובחשיבה על כל פרט ופרט – למשל מגרש החנייה המרווח הצמוד לחנות מאפשר העמסה נוחה במיוחד של כל פריט שתקנו אצלנו. יחס חם ותמחור הוגן הם עוד שני מרכיבים במימוש המחויבות שלנו כלפיכם.

לציוד טכני ומוצרים נוספים חזור לדף הבית >