מוצרי איטום

הגעת מים למקומות שבהם הם לא אמורים להיות עלולה לגרום נזקים חמורים. בהתאם איטום הוא תחום שאסור להתפשר בו – ואצלנו תמצאו מוצרים איכותיים במיוחד לשימוש בכל סוגי המשטחים. בחירת פתרונות האיטום מבוססת על ניסיון של יותר מ-40 שנים בעבודה עם שיש וסוגים נוספים של אבנים, והיכרות עם יצרניות מובילות מהעולם.

מוצרי איטום גם בתנאי רטיבות קשים במיוחד

מוצרי איטום נדרשים במקרים רבים לבצע את המלאכה החשובה של מניעת חדירת מים גם בתנאי רטיבות קיצוניים. דוגמה טובה למוצר שמצליח לעמוד גם באתגרים מורכבים במיוחד היא סיליקון סניטרי RTV של חברת BG מקבוצת אשטרום. הסיליקון, שנקרא BG-104 מתאים למטבחים ומיועד לשימוש במשטחי שיש סינטטיים. איכות בולטת אחת של סיליקון BG-104 היא כושר ההידבקות המצוין, עוד איכות חשובה היא היכולת של הסיליקון להישאר גמיש לאורך זמן רב.

גם חברת מאפיי (MAPEI) האיטלקית ידועה ביכולת שלה לייצר מוצרי איטום שמונעים עובש גם בתנאי לחות גבוהה, בין השאר בזכות טכנולוגיה חדשנית שנקראת ®DropEffect. בפרט כדאי להכיר את אולטרה קולור פלוס עם תוסף ה-®BioBlock שמצליח למנוע היווצרות של עובש. מוצר זה מיועד לשימוש עם מגוון רחב של סוגי אריחים ואבנים, כולל שיש, גרניט ואבן טבעית, ומתאים גם ליישום פנימי וגם ליישום חיצוני.

מוצרים נוספים בקטגוריה הזו הם סופר 7 וסופר 7 היי-טאק של חברת Den Braven ההולנדית. סופר 7 מתאים מאוד להדבקה של כלים סניטריים כך שיושג איטום מושלם, וה-SUPER 7 HIGH-TACK, הוא צמיגי יותר. שני המוצרים מבוססים על פולימר MS, ונדבקים לשורה ארוכה של חומרי בניין ובהם בטון, גרניט, אבן, קרמיקה, אלומיניום, PVC, עץ ועוד.

ניסיון עשיר, יושרה מלאה

השירות שאנחנו מספקים ללקוחות הרבים שלנו – קבלני שיפוצים ובניין, אנשי פוליש, רצפים, פסלים, אדריכלים, חברות בענף השיש ועוד – נשען על ניסיון רחב היקף, שכולל כאמור יותר מ-40 שנות פעילות. דגש מהותי נוסף מבחינתנו הוא יושרה מלאה, כך שכל מי שזקוק לסוג כזה או אחר של מוצרי איטום יכול לסמוך עלינו בלב שלם. השילוב בין הייעוץ המקצועי למוצרים האיכותיים, וכמובן המחירים ההוגנים מאוד, מבטיחים תועלת מרבית ומענה מושלם לכל צורך.

לציוד טכני ומוצרים נוספים חזור לדף הבית >