מוצרי ליטוש

ליטוש שיש הוא פעולה שכדאי לבצע אחת לזמן מה כדי להעניק למשטח מראה נקי, אחיד לחלוטין ומרהיב, ובעצם לחדש אותו. כדי להשלים את הפעולה בהצלחה מרבית, חשוב להקפיד על שימוש במוצרי ליטוש איכותיים – ובפרט אלה שבחרנו להציע לכם על בסיס הידע המקצועי יקר הערך שצברנו במשך יותר מ-4 עשורים של עבודה בתחום.

ספוגיות, דיסקיות ורשתות לליטוש אפקטיבי במיוחד

קטלוג המוצרים שלנו בקטגוריית הליטוש כולל שלל אפשרויות: דיסקיות, ספוגיות יהלום, תושבות לדיסקיות וגם רשתות ליטוש.

מוצר אחד שכדאי להכיר הוא דיסקיות ליטוש יהלום בקוטר 100 מ”מ שמיוצרות בטכנולוגיית הברייזינג. דיסקיות אלה מתאימות גם לליטוש יבש וגם לליטוש רטוב, לכל סוגי האבנים. בנוסף תמצאו אצלנו דיסקיות יהלום לליטוש עם מים של משטחי אבן קיסר או גרניט – דיסקיות בדגמים המתקדמים ביותר הקיימים כיום.

דיסקיות עם אבקת יהלום מאפשרות ללטש וגם להבריק את כל סוגי האבנים. הקוטר שלהן הוא 100 מ”מ והן נצמדות באמצעות וולקרו. כשהשימוש המיועד הוא עבודה ביד עם מים, תוכלו להשתמש בדיסקיות יהלום 6 שלבים, גם במכונות פוליש לרצפה.

כמו כן אנחנו מציעים גם ספוגיות ליטוש לשימוש ידני, וכן מכונת ליטוש של לה ג’נובזה בעלת 7.5 כוחות סוס ו-1,440 סיבובים לדקה.

מוצרי ליטוש מובחרים אחרים הם דיסקיות SAIT לעבודה עם נירוסטה ואלה המיועדות לעבודה עם שיש. לחברה הקנדית המוערכת יש גם רשתות המשמשות לליטוש של אבן כמו גם פרקט, בקוטר 16 אינץ’, עם מגוון גרעינים שונים.

מוצרי ליטוש מושלמים עבורכם – על בסיס יושרה מלאה וניסיון עשיר

התחלנו לעבוד עם שיש ב-1978. במשך שנים רבות הגענו לעוד לקוח ועוד לקוח, ולמדנו מהם הצרכים של כל אנשי המקצוע שמייצרים, מעבדים, מתחזקים, מלטשים ומתקנים משטחים מחומר גלם זה (כמו גם מאבנים אחרות). ההיכרות ארוכת השנים ורחבת ההיקף עם התחום מאפשרת לנו לשווק מוצרי ליטוש שמספקים מקסימום תועלת במחירים סבירים מאוד. בנוסף אנחנו אמונים על מתן ייעוץ מתוך יושרה מוחלטת וכבוד מרבי לכל לקוח – כך שתוכלו לקבל מאיתנו את המוצרים המתאימים לכם ביותר, בעלות המשתלמת ביותר.

לציוד טכני ומוצרים נוספים חזור לדף הבית >