חומרי ניקוי

במבנים רבים ניתן לראות חיפויי רצפה וקירות יפים במיוחד – משיש, אבן, גרניט, קרמיקה וחומרי גלם איכותיים אחרים. כדי לשמר את החזות המרשימה חשוב להשקיע בתחזוקת החיפויים, ובפרט לנקות אותם. אצלנו תוכלו לרכוש מגוון רחב של חומרי ניקוי ייעודיים למטרות שונות, כולם אפקטיביים להפליא וידידותיים לבני אדם ולסביבה.

רצפה מבריקה וחלקה – במינימום מאמץ

שמירה על רצפת שיש, או כל רצפה אחרת, מבריקה ומרהיבת עין לא חייבת להיות משימה תובענית מדי. עם חומרי הניקוי הנכונים, ניתן להסיר כל כתם ולהבטיח רמת ניקיון מרבית בקלות וביעילות.

דוגמה אחת למוצר שמחולל קסמים הוא מסיר הפוליש המקצועי של חברת HG. חומר זה מיועד להסרת שכבות השומן שנוצרות על אריחים מסוגים שונים בעקבות שימוש קבוע בחומרי הברקה. כמו כן ניתן להשתמש במסיר הפוליש כשישנם כתמי גריז על הרצפה.

חומרי ניקוי נוספים של HG – חברה הולנדית שמוצריה נמכרים בעשרות מדינות ברחבי העולם – הם מסיר שאריות של מלט ורובה ממרצפות המבוססות על אבנים טבעיות, וכן מסיר כתמים נקודתי (שמספק מענה יעיל גם לשכבות סילר ישנות).

קטגוריה אחרת היא מוצרי הקריסטל להברקה. כל החומרים שתמצאו אצלנו מבצעים את הפעולה הנחוצה במהירות ומבלי להשאיר סימנים, הם אינם חדירים וגם לא גורמים להחלקה.

במקרים שבהם ישנה הצטברות של אבנית על משטח גרניט פורצלן, גרנוליט או קרמיקה, ניתן להיעזר ב-DECALC של SUTTER PROFESSIONAL האיטלקית. חומר זה מסיר גם מינרלים, חלודה, משקעי מלח, מלט ועוד.

כל המוצרים הנ”ל הם רק חלק מחומרי הניקוי וההברקה שאנחנו משווקים, כך שבכל מקרה תוכלו להגיע לאופציה המתאימה ביותר עבורכם.

חומרי ניקוי יעילים, בטוחים – ומשתלמים

חומרי הניקוי של בלינזוני, דקר דוס, אולטרה סטריפר, לאב 3, L+L מבטיחים הברקה ואחזקה שוטפת של רצפות שיש. ברט 27 מתאים לניקוי שאריות בנייה מפורצלן וגרניט.

הבסיס לניקיון המושלם הוא כאמור התאמה מדויקת של חומר הניקוי לחומר שממנו עשוי החיפוי וללכלוך שאותו רוצים להסיר. בזכות הניסיון רחב ההיקף שלנו – יותר מ-40 שנות ניסיון בעבודה עם שיש ובשירות לקוחות מכל הלב – אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מאיתנו את המוצרים האופטימליים עבורכם. עוד כדאי לציין כי כל החומרים הנמכרים על-ידינו עומדים בתקנים המחמירים ביותר, כך שתוכלו להשתמש בהם בראש שקט. אנחנו שמחים תמיד לייעץ בכל סוגיה רלוונטית, ומתחייבים גם למחירים הוגנים.

לציוד טכני ומוצרים נוספים חזור לדף הבית >